2018. május 23. Dezsö napja

Vállalkozók Szövetsége a vállalkozásokért PDF Nyomtatás E-mail
2016. július 16. szombat, 21:12

Szeretne nagy lehetőségeket? Ingyenes EU pályázatírást? Ingyenes webáruházat?

Ingyenes hirdetéseket akár naponta? Ingyenes kedvezménykártyát, olcsóbb vásárlásokhoz – benzinhez is? Ingyenes céges tanácsadást, üzleti ötleteket? Olcsó flottás telefont? Ingyenes külföldi terjeszkedést, új piacokat?

Évente sok ezer új vásárlót vagy ügyfelet INGYEN? Csupán csak a VSZ-tagságon keresztül?

Csatlakozz most, rendkívül kedvező áron, már napi 27,5 Ft-os költségtől a Vállalkozók Szövetségéhez. Ugye, hogy megéri?

Ajánlati szám: VSZ/00161/16/07