2017. június 24. Iván napja

Címlap VSZ-események Miért a VSZ?
Miért a VSZ? PDF Nyomtatás E-mail
2012. május 14. hétfő, 20:55

A Vállalkozók Szövetsége (VSZ), amely szervezet azzal a céllal jött létre, hogy megmentse a vállalkozásokat! Támogatjuk a mikro-, kis- és közép vállalkozások segítését, felemelkedését, boldogulását, gyarapodását.

– Mobiltelefon-flotta: telefonálás ingyen (folyamatosan csökkenő árakkal)
– Pályázatírás ingyen (akár minden pályázaton indulhat – kockázat nélkül). Takarítson meg százezreket pályázatonként. Vissza nem térítendő pályázatok: 10-100 millió között.
– Könyvelés havi 13.500 Ft/hó forgalom és mennyiség vizsgálata nélkül. Futár hozza és viszi az anyagot ingyen (alvó cégeknek: 7500 Ft/hó).
– Saját ügyvéd minden cégnek, havi 20.000 Ft-tól.
– Benzin, gáz és villanyáram – kedvezménnyel
– 1 és 10 millió forintos reklámkampány 90%-os kedvezménnyel
– 1-7 millió db reklámbanner megjelenés ingyen (tagságtól függően – hozott bannerrel)
– Ingyenes online vállalkozási tanácsadás
– Ingyenes online marketing tanácsadás. Sokszorozza meg ügyfeleit, megrendelői számát
– Ingyenes álláskeresési hirdetések
– Munkaerő-kölcsönzés az országban legkedvezőbb feltételekkel.
– Kedvezményesen vehet részt Cégdefibrillátor programunkban
– Ingyenesen használhatja az Ötletbörze és a Sikeres Vállalkozásokért honlapját (VIP esetén)
– Ingyenesen csatlakozhat vállalkozása a vásárló- és megrendelőmegtartó kártyaprogramunkhoz.
– Minihonlap ingyen, dinamikus honlap-készítés 50% kedvezménnyel
– Céges banner (pixelweb) ingyen
– Biztosítások: kötelező: 900,- Ft-tól, casco: 2.500,- Ft-tól, ingatlan: 1.000,- Ft-tól.
– Ingyenes internetáruház, ill. bemutatóterem (200-500 polc). Kezdjen el kereskedni ingyenesen a világhálón. Ez a jövő. Ne feledje, semmibe sem kerül, csak tagnak kell lennie!
– Postai szolgáltatások a hivatalos áraknál 10%-kal olcsóbban
– Kábel tv: 37 csatorna már 2.690 Ft-tól
– Lobbitevékenység: 25% kedvezménnyel
– Piackutatás és reklámkampány 250,- Ft-tól
– 0%-os helyiadó-flotta
– Könyvkereskedelem: átlagosan 21% kedvezménnyel
– Mediáció: 50% kedvezménnyel
– Bankszámla: ingyenes számlavezetés, magas kamat lekötés nélkül vállalkozásának is!
– Cégalapítás külföldön: 50% kedvezménnyel a munkadíjból (minden lehetséges ország választható), magyar cég alapítása: 50.000,- Ft-tól.
– Ingyenes külföldi befektetési és banki tanácsadás (céges és magán bankszámla, trezor, valamint befektetési arany és műtárgy is).
– Külföldre történő terjeszkedési tanácsadás ingyen.
– Kedvezményes ügyvédi szolgáltatások
– Telefon, szélessávú internet, domain és hosting állandó kedvezménnyel
– Tagok kedvezményei a legkülönbözőbb területeken: 5-50% kedvezménnyel
– Heti céges ötletek – előfizetés 1 évre 20.000 Ft-tól
– Külföldi export-import tanácsadás és partnercég közvetítés kedvező feltételekkel vagy akár ingyen.
– Üzleti terv-tanácsadás ingyen
– Ön is tehet flottaajánlatot és mi külön, kiemelten hirdetjük termékeit, szolgáltatásait országszerte.
– Hiteltanácsadás ingyen (speciális hitelek, akár pár hét alatt)
– 10-15% kedvezmény: pl. Burger King, Duran szendvics, CityTaxi, Avanglion, Oázis, Vista, Belga Praliné, stb. – folyamatosan bővülő céglistával
– Céges rendezvények, híres előadókkal szenzációs áron
– Céges klippek forgatása (akár ismert személyekkel) hihetetlenül barátságos áron.
– Éttermek, szállodák, üdülések: 10-50% kedvezménnyel
– Ingyenes fénymásolás (különleges konstrukcióval)
– Évente 1-6 (tagsági szinttől függő), nagy értékű, fényképes, ingyenes PR-cikk megjelenítése a vállalkozásáról, az amerikai GalaxyCentrum Hírügynökség magyar nyelvű hírportálján: http://www.galaxycentrum.com (kizárólag hozott cikkre vonatkozik, kérésre nagyon kedvezményes áron megírják újságíróink). A cikkeket más portálok is szemlézik. Értékes referencia!
– Kérésre évente 1-6 (tagsági szinttől függő) alkalommal megjelenhet hírleveleinkben és sok ezres közösségi portáljainkon.