2018. július 19. Emília napja

Címlap Cikkek VSZ ajánlatai: üzlethelyiség
VSZ ajánlatai: üzlethelyiség PDF Nyomtatás E-mail
2016. május 16. hétfő, 20:06

Eladó egy 23 négyzetméteres, összkomfortos üzlethelyiség forgalmas, budai metrófeljáróval szemben. Naponta minimum 25–35 ezer ember halad el az üzlet előtt, tehát az extra nagy forgalom garantált. Irányár: 1,5 millió Ft/m2. Az üzletnek jelenleg tartós bérlője van, tehát befektetésnek is jó, mert magas havi jövedelmet eredményez.

Ajánlati szám: VSZ/00151/16/07

Módosítás dátuma: 2016. július 16. szombat, 20:59