2018. május 27. Hella napja

Címlap Cikkek Helyezze biztonságba vállalkozását
Helyezze biztonságba vállalkozását PDF Nyomtatás E-mail
2016. június 16. csütörtök, 20:50

Szeretne külföldi céget alapítani, amivel biztonságosan működtetheti vállalkozásait?

Kérje a Vállalkozók Szövetsége segítségét. Ma eldönti, és holnapunk már külföldi cégtulajdonos lesz, alacsony vagy nagyon alacsony adózású, de nagy presztízzsel rendelkező országban. Bizonyos esetekben mentesül a társadalombiztosítás vagy az áfa, esetleg a céges adó alól is.

Olcsó, jó, biztonságos!

Ajánlati szám: VSZ/00157/16/07