2018. január 19. Sára napja

VSZ hírei PDF Nyomtatás E-mail
2016. augusztus 25. csütörtök, 16:26

A Vállalkozók Szövetsége számos projektben nyújt támogatást, segítséget. Itt olvashatja hírlevelünket.

ötletbörze.jpg

ELADÓ EGY 23 NÉGYZETMÉTERES, ÖSSZKOMFORTOS ÜZLETHELYISÉG forgalmas, budai metrófeljáróval szemben. Naponta minimum 25–35 ezer ember halad el az üzlet előtt, tehát az extra nagy forgalom garantált. Irányár: 1,5 millió Ft/m2. Az üzletnek jelenleg tartós bérlője van, tehát befektetésnek is jó, mert magas havi jövedelmet eredményez.

Ajánlati szám: VSZ/00151/16/07

AMERIKAI MULTINACIONÁLIS KERESKEDELMI CÉG KERES MAGYAR TERMELŐKET, FORGALMAZÓKAT globális beszállítónak elsősorban az EU és más kelet-európai piacra. Az áruk és termékek, sőt szolgáltatások minden szegmense érdekli a céget, mert nagy mennyiségben szeretné értékesíteni a magyar és kelet-európai termékeket. A teljes élelmiszer palettából várnak gyártói, termelői ajánlatokat, mind napi fogyasztási cikk valamint tartós fogyasztási cikk viszonylatban is. Valamint a bútor és háztartási gép, jármű, barkács, építkezés, sport, üdülés viszonylatig. A Vállalkozók Szövetsége intézi a kiajánlást számukra a beérkezett ajánlatok alapján. Ilyen könnyen még senki nem tudott új piacokhoz jutni.

Ajánlati szám: VSZ/00152/16/07

TAKARÍTÁS CÉGEKNEK, MAGÁNSZEMÉLYEKNEK a Vállalkozók Szövetsége ajánlásával. Gyors, olcsó és tökéletes megoldás a legjobb árakon. Bizalom, titoktartás, megbízhatóság, egyszeri, alkalmi, tartós esetekben is. Folyamatos megbízás esetén jelentős kedvezmény. A vállalkozók Szövetsége tagjainak rendkívüli kedvezmények és bónuszok! Jelentkezzen most, partnerünk megoldja akár holnap! Kérésre lomtalanítás is!

Ajánlati szám: VSZ/00153/16/07

NINCS MÉG HONLAPJA? SZERETNE CÉGÉVEL, VÁLLALKOZÁSÁVAL MEGJELENNI A VILÁGHÁLÓN? Külföldön is? Rendelje meg ma a legjobb áron és pár hét múlva megduplázódik a forgalma. Vállalkozók Szövetsége tagjainak egyes esetekben INGYENES!

Ajánlati szám: VSZ/00154/16/07

SZERETNE CÉGÉVEL INGYENESEN EU PÁLYÁZATOT NYERNI? Úgy érzi többre képes a vállalkozása? Tudta, hogy a VSZ-tagoknak ingyen írják a pályázatokat? Csatlakozzon MA! Ajánlati szám: VSZ/00155/16/07 Érdeklődni lehet: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. Befektetések érdeklik? Most alakuló részvénytársaságba fektethet! VÁRHATÓ OSZTALÉK ÉVENTE A BEFEKTETETT TŐKE 35–40%-A. A legtöbb vállalkozó most ezt választja! Kérje a VSZ ajánlását és segítségét:

Ajánlati szám: VSZ/00156/16/07

SZERETNE KÜLFÖLDI CÉGET ALAPÍTANI, AMIVEL BIZTONSÁGOSAN MŰKÖDTETHETI VÁLLALKOZÁSAIT? Kérje a Vállalkozók Szövetsége segítségét. Ma eldönti, és holnapunk már külföldi cégtulajdonos lesz, alacsony vagy nagyon alacsony adózású, de nagy presztízzsel rendelkező országban. Bizonyos esetekben mentesül a társadalombiztosítás vagy az áfa, esetleg a céges adó alól is. Olcsó, jó biztonságos!

Ajánlati szám: VSZ/00157/16/07

SZERETNE VÁLLALKOZÓKÉNT AZ USA-BAN ÉLNI, ESETLEG CSALÁDOSTÓL LETELEPEDNI? Tanácsainkkal ez megoldható! Mi a vállalkozásokért dolgozunk, őket segítjük. Kérjen segítséget. Nem bánja meg!

Ajánlati szám: VSZ/00158/16/07

XXI. SZÁZADI MODERN ÉS NAGYSZABÁSÚ LAKÓPARKI BERUHÁZÁSOK KIVITELEZÉSHEZ keresünk tervező mérnököket, mérnöki irodákat. Már „zero riport”-felmérésekhez is.

Ajánlati szám: VSZ/00159/16/07

NAGYSZABÁSÚ LAKÓPARKI BERUHÁZÁSOK KIVITELEZÉSHEZ KERESÜNK ÉPÍTŐIPARI és építőipari kiegészítő-tevékenységet végző, tapasztalt alvállalkozókat, valamint szakipari munkákhoz vállalkozásokat, szakembereket a kisebb munkákhoz is.

Ajánlati szám: VSZ/00160/16/07

SZERETNE NAGY LEHETŐSÉGEKET? INGYENES EU PÁLYÁZATÍRÁST? INGYENES WEBÁRUHÁZAT? Ingyenes hirdetéseket akár naponta? Ingyenes kedvezménykártyát, olcsóbb vásárlásokhoz – benzinhez is? Ingyenes céges tanácsadást, üzleti ötleteket? Olcsó flottás telefont? Ingyenes külföldi terjeszkedést, új piacokat? Évente sok ezer új vásárlót vagy ügyfelet INGYEN? Csupán csak a VSZ-tagságon keresztül? Csatlakozz most, rendkívül kedvező áron, már napi 27,5 Ft-os költségtől a Vállalkozók Szövetségéhez. Ugye, hogy megéri?

Ajánlati szám: VSZ/00161/16/07